Giriş
Yarışma süresi bitti!
Heyecan devam ediyor! Değerlendirmenin son aşamasında tüm öğretmenlerimize başarılar...

İlk 5 kişi, herhangi bir branş kategorisine bağlı olmaksızın ödül almaya hak kazanan öğretmenler arasından seçilecektir.

* Yarışmanın ödül töreni ile ilgili bilgiler değerlendirme süresi tamamlandıktan sonra bu sayfadan duyurulacaktır. Ödül töreni için katılımcıların ulaşım, konaklama, yemek vb. giderleri SEBİT tarafından karşılanacaktır.

Halihazırda projeksiyon cihazı bulunmayan okullarda akıllı tahta yerine projeksiyon temin edilebilecektir.

ÖDÜLLERE İLİŞKİN AÇIKLAMALAR (05.01.2012 tarihi itibariyle güncellenmiştir):

 • Dizüstü bilgisayar hediyeleri Ödül Töreni sırasında, para ödülü ödül törenini takiben banka hesabına havale şeklinde takdim edilmiştir.
 • Vitamin ödüllerinin temin edilmesine, öğrencilerin ad soyad ve TC Kimlik Numaralarının istenilen formatta iletilmesini takiben başlanmıştır. Bizlere ulaşarak elektronik ortam ve faks aracılığıyla gerekli bilgileri ulaşan öğrenciler için 01.10.2011 tarihi itibariyle abonelikler tanımlanmaya başlamış, 03.10.2011 tarihi itibariyle de öğretmenlerimiz e-posta ile bilgilendirilmiştir. Elektronik ortamdan iletilen detaylı bilgilendirme ve form örneği ulaşmamış veya gerekli bilgileri bizlere ulaştırmakta sorun yaşayan öğretmenlerimiz 0555 555 24 11 numaralı Yarışma Destek Hattı'nı arayarak destek alabilirler.
 • Tatil hediyesi için, 19.11.2011 tarihi itibariyle kazanan öğretmenlerle iletişime geçilmiş olup, öğretmenlerimizin kendi tercihleri doğrultusunda tatil hediyelerinden faydalanmalarına yönelik süreç başlatılmıştır.
 • TTNET ADSL ödülleri için, kazanan tüm öğretmenlerin ADSL hizmet numaralarını iletmeleri ve mevcut paketlerinde değişiklik yapılmasını içeren teknik çalışmanın tamamlanmasını takiben 21.11.2011 tarihi itibariyle ADSL hediyelerinin tanımlamalarına başlanmıştır. Hediyelerinin başlangıcı ile ilgili bilgilendirme yazıları da yine bu tarih itibariyle öğretmenlerimizin e-posta adreslerine iletilmiştir. Başlangıç tarihi itibariyle 1 yıl süre boyunca ADSL hediyesine ilişkin indirimler kazanan öğretmenlerin faturalarına yansıtılacaktır.

  (TTNET ADSL Hediyesi sürecine ilişkin ek bilgiler: TTNET ADSL ödülleri, kazanan tüm öğretmenlerin ADSL hizmet no'larını temin ederek iletmelerini takiben özel bir kampanya çerçevesinde başlatılmıştır. Bu kampanya, yalnızca yarışmada ödül alan öğretmenlere özel TTNET tarafından tanımlanmış ADSL kampanyasıdır. Bu nedenle tüm öğretmenlerin hediye abonelikleri eş zamanlı başlatılmıştır. Halihazırda TTNET ADSL aboneliği bulunmayan öğretmenlerimizin, Netlimitsiz paket üzerinden yeni abonelik başlatmaları ve hizmet no'larını iletmeleri talep edilmiştir. Bununla ilgili detaylı açıklamalar öğretmenlerimize e-posta adresleri üzerinden yapılmıştır.)

 • ÖMGEP eğitimleri, 22-28 Ocak 2012 ve 29 Ocak-4 Şubat 2012 tarihlerinde iki ayrı grup olmak üzere Kızılcahamam Asya Termal Otel’de gerçekleştirilecektir.

  Programın detayları, katılımcı öğretmenlere e-posta aracılığıyla ayrıca iletilecektir. Milli Eğitim Bakanlığı'nca okullara iletilecek 26.12.2011 tarihli resmi yazıyı ve eklerini görmek için bağlantılara tıklayınız. Valilik Yazısı, Ek-1, Ek-2

 • Şubat ayının 3.haftasında planlanan Amerika Çalıştayı için, Milli Eğitim Bakanlığı oluru ve görevlendirme yazıları beklenmektedir.

  Çalıştaya katılacak olan öğretmenlerimize e-posta ve telefon aracılığıyla planlanan program ve detaylı bilgilendirme ayrıca yapılacaktır.

 • Akıllı tahta veya projeksiyon ödülleri 2011-2012 Öğretim Yılı içerisinde MEB ile ortaklaşa teslim edilecektir.
  Akıllı tahta ödülleri, yarışmada videosu ödül almaya hak kazanan öğretmenlerin okullarına hediyedir. Bu nedenle öğretmenlerin tayini nedeniyle okul değişikliği gerçekleşmiş olsa dahi, yarışmaya katılmış olduğu dönemdeki okuluna temin edilmektedir.
  Bu ödülle ilgili olarak, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nün yapmış olduğu 19.12.2011 tarihli açıklamayı görmek için lütfen tıklayınız.

 • ÖRAV Öğrenen Lider Öğretmen Eğitimi'ne başvuruda bulunmuş öğretmenlerimizin, okul yönetimlerinden alacakları ve yapılacak eğitimlere en az %80 oranında katılım sağlanacağını teyit eden bir yazı ile (0312) 292 62 63 numaralı faksa başvurmaları gerekmektedir.
  Detaylar için: http://www.orav.org.tr/contactus/schoolapplication.aspx


  Tüm bu ödüller için kişisel iletişim bilgilerinizden sizlere ulaşılarak bilgilendirme yapılacaktır. Lütfen yarışma süresince bildirmiş olduğunuz bilgilerinizi güncellemek için 0555 555 24 11 numaralı Çağrı Merkezimizi arayınız.

ÖDÜL TÖRENİ HAKKINDA:

Milli Eğitim Bakanlığı ile imzalanmış protokol çerçevesinde düzenlemiş olduğumuz “Öğretmenler Üretiyor Ders İşleyiş Yarışması” Ödül Töreni, 10 Ekim 2011 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Ödül törenine, yarışmada videosu ilk 20 içerisine giren öğretmenlerimiz, MEB tarafından görevlendirilmek suretiyle katılmıştır.

Tüm hakları Sebit Eğitim ve Bilgi Teknolojileri AŞ'ye aittir. İçerikler izinsiz kopyalanamaz, dağıtılamaz.